COLOURS
 ROCK+ banner
 TWOJ BLUES banner
 CROSSROADS MAGAZINE
 JAZZWORLDPHOTO
 JAZZINEC
 BLUESALIVE
 BLUESMUSIC
 NA RAMPĚ
 Bounty
 HIGHWAY 61
 TRUTNOV OPEN AIR
 RADIO DIXIE
 JAZZPORT
 RESPECT
 Kolín
 Břeh
Jdi na obsah Jdi na menu
 


v La Putice s Two Men whose Love s Music

....Terne Čhave si podruhé za svoji mnohaletou existenci zahráli ve svém domovském Hradci Králové... přestože obvykle hrávají na prestižních festivalech world-music pro desetitisícové davy, doma hráli v malém klubu La Putika v samém centru města... jako předkapelu si pozvali kamarády z Moravy Two Men Whose Love's Music, kteří sice byli čtyři, nicméně pro mne byli obrovským překvapením, protože jsem o nich zatím ani neslyšel, a kteří hráli opravdu dobře a velmi zajímavou muziku... sami Terne Čhave podali standardní (tedy skvělý) výkon a společně se svými krásnými manželkami a ještě krásnějšími dětmi vytvořili v sálku báječnou atmosféru a některé návštěvníky přivedli téměř do transu... jejich cikánství čiší z jejich hudby každým pórem na všechny strany a společně s mnoha dalšími vlivy, které do sebe nasávají jako houba vytváří z jejich muziky obrovskou záležitost, která nenechá nikoho v klidu....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Čau

(jindřich, 21. 6. 2009 22:28)

Ahoj Libore... dík, že máš starost..... přežil jsem to a domů jsem se dostal, ale bylo to náročný... k ránu bylo v Poličce 5°C, a pak ta cesta v neděli veřejnou dopravou... no nic moc... ale když jsem viděl ten průser, že vlastně nakonec sami nevíte jak se dostanete domů, tak jsem z toho radši vycouval.... přesto dík za nabídku tobě i Gejzovi.... a jestli se ti fotky líbí, tak jsem jenom rád.... během pár dní budou i ty z Poličky... (jen co rozmrznu...)

Čau

(Libor Friedl, 21. 6. 2009 21:51)

Ahoj, jax včera dorazil dom ? Trošku se to zkomplikovalo, co ? Zaslechl jsem , že máš webovky, nelenil jsem a hned jsem je vygůgloval. Super fotky. Dík, Libor z Terne Čhave.